פן מייבש לשיער

295325

מייבש שיער
מייבש שיער + דיפיוזר
20 צופים במוצר הזה עכשיו!

משלוח מהיר

נשלח ישירות מהספק

שירות 24/7

צ'אט מסביב לשעון

אחריות

מתחייבים לחבילה

תיאור

קבל שיער מדהים ללא מאמץ עם מייבש שיער מהדור החדש שלנו 🌟

מציגים את הדור החדש של מייבש שיער חשמלי מקצועי שייקח את משחק השיער שלך לשלב הבא! 🙌 מייבש שיער זה מושלם לשימוש ביתי ומקצועי כאחד, ומצויד בטכנולוגיה חדשנית שתגן על שיערך במהלך הייבוש. עם מנוע רב עוצמה המפיץ חום בצורה שווה ושקטה, מייבש שיער זה יעניק לך מפיפה באיכות סלון בנוחות של ביתך.

הגן על השיער שלך בזמן הייבוש 💆‍♀️

אנו מבינים שלא כל סוגי השיער זהים, ועיצבנו את מייבש השיער שלנו כך שיענה על צרכי השיער הייחודיים שלך. עם שלוש הגדרות חום, תוכל להתאים את הטמפרטורה כך שתתאים לסוג וסגנון השיער שלך. מייבש השיער שלנו מצויד גם בטכנולוגיית טורמלין, תהליך קריסטל ייחודי המייצר כמות גדולה של יונים שליליים בשילוב חום אינפרא אדום. טכנולוגיה זו מפחיתה את הנזק לקצוות השיער שלך, ומותירה את השיער שלך חלק כמשי עם נפח עשיר.

תעצב את השיער שלך תוך דקות ⏰

עם הספק של 2000 וואט, מייבש השיער שלנו מספק בדיוק את כמות החום הנכונה לשיער שלך. הוא מתחמם במהירות, כך שתוכל לעצב את השיער שלך תוך 10-20 דקות בלבד! בנוסף, אתה יכול להתאים את רמת החוזק של הפנים ואת החימום פשוט על ידי סיבוב החלק התחתון של מייבש השיער. מייבש השיער שלנו משלב שלושה שלבים – גבוה, נמוך ובינוני – כדי לתת לך את המענה האיכותי ביותר שמגיעים השיער שלך וצרכיו השונים.

שאלות נפוצות ❓

האם מייבש שיער זה מתאים לכל סוגי השיער?
כן! מייבש השיער שלנו מיועד לתת מענה לכל סוגי וסגנונות השיער. עם שלוש הגדרות חום, תוכל להתאים את הטמפרטורה כך שתתאים לסוג וסגנון השיער שלך.

האם מייבש שיער זה פוגע בשיער?
לא! מייבש השיער שלנו מצויד בטכנולוגיית טורמלין, המפחיתה את הנזק לקצוות השיער שלך, ומותירה את השיער שלך חלק כמשי עם נפח עשיר.

האם אני יכול להשתמש במייבש שיער זה לשימוש מקצועי?
בהחלט! מייבש השיער שלנו מושלם לשימוש ביתי ומקצועי כאחד.

כמה זמן לוקח לעצב שיער עם מייבש שיער זה?
מייבש השיער שלנו מתחמם במהירות ויכול לעצב את שיערך תוך 10-20 דקות בלבד!

האם מייבש שיער זה מגיע עם אביזרים כלשהם?
לא, מייבש שיער זה אינו מגיע עם אביזרים.

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.